čtvrtek 17. listopadu 2022

Podzimní radovánky 18+

Zdroj obrázku
 

Je kouzelný podzim. Listí se barví do různých barev. Letos je celkem teplý podzim. Slunce svítí, i když nehřeje, prosvítá skrze listy. 

*
V domě hraje hudba a Wang dělá kraviny se svým partnerem Xiao Zhanem. Běhají po pokoji a flákají se přes zadek. 
Netrvá dlouho a objeví se jejich sestra, opět byla fotit podzim. Mezitím také nakoupila nějaké jídlo a pití. Když se převlékne a vše uklidí, jde do obývacího pokoje.
Po chvíli se tam přiřítí její bratři. 
Respektive Wang je její pokrevní bratr, a Xiao nevlastní, ale jelikož je partner jejího bratra, tak se berou jako rodinu. Pocházejí z Číny, ale už nějakou dobu žijí v Česku. Sice to není úplně ideální, ale rozhodně lepší podmínky pro život, než v Číně, více svobody, navíc zde nemají problémy kvůli homosexualitě, mohou zde mít normální vztah, bez strachu z problémů od vlády.
Hned na to se přidá k nim, okamžitě co je její pokrevní bratr u ní ho plácne přes zadek, tak začnou běhat po celém domě, tam a zpět. Pošťuchují se a skotačí. Wang spadne na svou sestru, která ho hned políbí na ústa. Xiao na okamžik někam zmizí, najednou k nim přistanou černá pouta. Hwang se ďábelsky usměje. Dá svému bratrovi kolem zápěstí pouta a vede si ho do pokoje, Xiao je následuje. 

úterý 15. listopadu 2022

Blíží se zima

Zdroj obrázku
 

Všechny dávné události se před nějakou dobou vyjasnili a vyřešili, Lan Qiren můj strýc zemřel a já s mým partnerem Wei Yingem žijeme v domě v Oblačném zákoutí. 

Můj starší bratr, byl velmi zklamaný a zdrcený, když zjistil pravdu, o tom kdo téměř za vším kdysi stál, a hodil vlastní vinnu na Wei Yinga, tou osobou je Meng Yao, můj bratr mu celé roky pomáhal a chránil ho před ostatními klany. Poté co Meng Yao  zemřel, se Xichen uzavřel do ústraní, aby činil pokání, jako kdysi náš otec. Dá se říci, že rozumím jeho pocitům, já to měl v dávné minulosti podobně právě s Wei Yingem, taktéž jsem byl několik let v ústraní a depresi. 

neděle 6. listopadu 2022

V moci démona

Zdroj obrázku
 
(Z roku 2021)

Hua Cheng je nejvyšší démon a Xie Lian je korunní princ království Xian Le. Hua je dva tisíce let starý a Xie tisíc osm set let. Nesmrtelné bytosti. Věčnost je dlouhá doba, ale to pouhý člověk nemůže vědět jaké to je. Především věčnost o samotě je peklo. Přesně tak. Kdysi bývali lidmi, ale to je už dávno... Oba dva se narodili v Xian Le.

Hua je do něj vskutku dlouho zamilovaný. Sleduje ho a pozoruje. Nakonec se rozhodne jít za ním do lidského světa. Chce se stát součástí jeho života. Reálně a oficiálně jenže on je božská bytost. Menší problém...

Avšak, ví že je v lidském světě navíc ví kde ho najde. Takže jde na to místo. Vydává se za tuláka, který potřebuje nocleh. Říká si zde San Lang.

Xie si vytvořil vlastní svatyni. Je svatý, ale mezi lidmi nemá vlastní svatyni ani chrám k jeho jménu což ho mrzelo, takže se rozhodl si vytvořit svou. Ale lidé o něm téměř neví. Ovšem nevzdává se.

čtvrtek 3. listopadu 2022

Ten starý dům se rozpadá

Zdroj obrázku
 
(Další pokus o horor, heh, vážně jsem je dlouho nepsal. Snad se vám to bude líbit a neunudíte se k smrti. Vzniklo z toho něco, jako gothic depresivní horor.)

Toto se stalo před několika lety, lépe řečeno, pěti lety. Je pouze na vás, jestli mi budete věřit, či nikoliv. Bylo to léto 2015, na tyto události snad nikdy nezapomenu.

To co se stalo, bylo to jako z hororu, jenže toto je realita, příběh co se skutečně stal, jsem jediný kdo přežil, vlastně ani sám nevím, jak se mi podařilo to peklo přežít, abych pravdu řekl, ale vše hezky od začátku, pokusím se aby to nebylo řečeno chaoticky, protože z toho mám dodnes trauma.  Stále z toho mám noční můry, křičím ze spaní.

pondělí 31. října 2022

Antikrist

Zdroj obrázku

(Snad se vám to bude líbit, jelikož horory jsem psal bůh ví kdy, jelikož zhruba dva roky nepíšu pomalu na nic jiného, než The Untamed, MDZS a YiZhan.)

Říká se, že na halloween chodí po světě Antikrist, a hledá duše, které se k němu přidají. Ale to nikdo neví přesně, jestli je to pravda či nikoliv. Halloween bude zítra. V ten den se možná dozvíte pravdu, nebo taky ne. Kdo ví. Legendy nebo pravda? Taktéž se říká, že má nastat konec světa, někdo málo tomu opět věří, avšak většina z toho má akorát srandu. Mnohokrát to někdo pronesl, ale skutek utekl, že? Takže, jak to bude tentokrát?

pátek 28. října 2022

Karneval


[Halloween speciál 3]

Listí padá ze stromů, ve všech různých odstínech, a začíná být postupně chladno, avšak tentokrát je poměrně teplý podzim. Kouzelné a magické období. Zrovna jsou vidět hvězdy, je obloha s málo mraky. 

Leží v posteli, ale nemůže klasicky usnout, takže se zvedne a jde na balkón, zapálí si cigaretu. Její havraní vlasy vlají ve větru. 

*

V hlavě má naprostý chaos a bordel, jedna myšlenka přes druhou, ale to už delší dobu. Zase má toto období. Trpí mnoha psychickými nemocemi, ale má i mnoho zdravotních problémů. Život je peklo, alespoň pro ni. Cítí se velmi osaměle, lidé jsou falešný, mnoho ji ublížili, zlomili, zničili. Je jí hrozně, minulost ji pronásleduje na každém kroku, je jedno kde zrovna je, nejde od toho utéct, nikam. Život ji dávno omrzel, dost pokusů o sebevraždu, ale bez úspěchu. Vždy ji v tom zabránil, nějaký přízrak, přijde ji velmi povědomí, ale netuší odkud. Je to žena, a má černá křídla, černé vlasy, černé dlouhé šaty, v rukou má housle, slyší i jejich tóny. Nerozumí tomu. 

středa 26. října 2022

Hodina stínů 18+

Zdroj obrázku

[Halloween speciál 2]

Je nádherná noc, a je krásný úplněk. Stromy dělají strašidelné stíny. Optimální čas na lov, smrt která číhá ve stínech noci. 
Není vidět, ale ona vidí vás, čeká na vhodný okamžik, než zaútočí. Je překrásná, nebezpečně sexy. Může ji vidět, jen ten komu se chce ukázat. Svůdná a hladová. Miluje hřbitovy, prochází se po nich velmi často. 
Právě zahlédne někoho, takže okamžitě zaútočí, hladově se mu zakousne do krční tepny, a začne pít jeho lahodnou krev. Až dopije jeho krev, tak jeho bezvládné tělo odhodí někam za sebe. Pak si jde najít další jídlo. Má vskutku velký hlad. Dokáže zabít mnoho lidí, a baví ji to, nenávidí lidstvo, za to co lidé udělali jejímu druhu, ale i za to, jakou mají povahu, ona je hrdý tvor, čestný, nenávidí neupřímnost, faleš, aroganci, prostě lidé v sobě nemají hrdost ani čest. Kolikrát zabíjí, jen pro zábavu, než z nutnosti. Ráda si hraje, ne jen sexuálně, baví ji děsit vás lidi. Jelikož není vidět, tak se ji bojí, a tím se baví na cestě věčnosti. Najednou se objeví její sestra.

“Mohu se přidat?” usměje se.

“Proč by ne?” mrkne na ni.